صفحه اصلي > خبرها > سان کالر در یک نگاه

سان کالر در یک نگاه


24-12-1393, 00:57. نويسنده: admin

 

سان کالر در یک نگاه

 

شرکت خورشید رنگ پارس ( سان کالر ) با بیش از سالها تجربه ، پیشرو در زمینه تهیه و توزیع مرکب های چاپ در ایران است . این مجموعه از سال ۱۹۹۷ میلادی نمایندگی انحصاری بزرگترین کمپانی های مرکب های چاپ را از آن خود کرد . 
شرکت سان کالر مرکب های پایه آب ، پایه حلال ، کلدست ، هیتست ، افست و شیتفد و ... را برای بزرگترین کارخانجات تولیدی سراسر کشور تامین میکند . تمامی محصولات شرکت سان کالر دارای استانداردهای بین المللی کیفیت ISO 9001 ، استاندارد زیست محیطی ISO14001 و استاندارد ایمنی و بهداشت OHSAS 18001 می باشند . 

شرکت سان کالر با داشتن سالها تجربه و درک عمیقی از صنعت روبه رشد چاپ و بسته بندی در بازار ایران نه تنها بهترین محصولات و خدمات را برای مشتریان تهیه میکند ، بلکه میتواند سمینارها و برنامه های آموزشی را توسط متخصص و مجرب ترین کارشناسان خارجی و داخلی برای بدست آوردن درک بهتری از چگونگی استفاده از محصولات این شرکت برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن ، برگزار کند . 
ما به مشتریان خود این اطمینان را می دهیم که با انتخاب شرکت سان کالر به عنوان تامین کننده نیازهای خود ، همکار قابل اعتمادی را برگزیده اند که همیشه در جهت تامین بهترین محصولات با مناسبترین قیمت ، بهترین خدمات و حرفه ای ترین راه حل های ممکن ، آنها را در رسیدن به نتایج دلخواه یاری می کند . ما مشتاقانه در انتظار همکاری بلند مدت با مشتریان جدید در جهت توسعه و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با آنها می باشیم . 
امید است با کمک شما بتوانیم گامی هر چند کوچک در جهت بهبود کیفیت محصولات مشتریان و همکاران محترم خود برداریم و همکاری خود را در راستای اعتلای این صنعت گسترش دهیم . 
 

اهداف و خط مشی شرکت سان کالر :

اهداف شرکت سان کالر به روزرسانی اطلاعات و نحوه صحیح استفاده از تکنولوژی جدید در زمینه چاپ بصورت مشاوره ای و کلاسهای آموزشی توسط نیروهای مجرب و تکنسین های اروپایی پیشرو و همگام با صنعت روز دنیا و به روزرسانی صنعت مرکب چاپ .


سخنی از مدیران : 

در کشورهای اروپایی و امریکایی وحتی آسیایی صنعت چاپ پیشرفت های خوبی داشته است و در ایران نیز این صنعت پیشرفت های خوبی را شروع و از حالت آماتور به تخصصی و پیشرفته در حال تغییرات است و باید دست اندرکاران به صورت حرفه ای در تمام زوایا کامل کند تا بتواند فاصله خود را با کشورهای پیشرفته کمتر کند .


چرا سان کالر ؟

شرکت سان کالر در طول فعالیت خود ثابت کرد همیشه توانسته درک بالایی از خواسته و نیازهای مشتریان خود در این صنعت چاپ به صورت حرفه ای فراهم نماید . 

 
بازگشت